До вас не приходять вночі душі загиблих українських воїнів?, – Яневський до NewsOneЦе заздалегідь спланована провокація власників і менеджемнту. В умовах війни не може буде свободи слова в ліберальному значенні. Об этом сообщает foreign.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це у відеозверненні сказав історик і журналіст Данило Яневський.


“Це війна на знищення нашої держави і нашого народу. Реакція громадянського суспільства на такі речі — абсолютно зріла. Підтримую на 100 тисяч відсотків. Вкурвлюють такі речі. Блюзнірська політика держави (цих всіх мінстеців, Нацрад, ГПУ…), що терпить оце все в тилу воюючої країни. Особливий привіт працівникам каналу: Вас особисто не вкурвлює? До вас не приходять вночі душі загиблих українських воїнів? Тих українців, яких закатували в підвалах Луганська і Донецька? Кримських татар? Наших політв’язнів, які утримуються в російських кацетах? Військовополонених? Та й просто без вини винуватих? А вони прийдуть, рано чи пізно. У вас ще є шанс не їсти гівна. Бо його смак і запах буде переслідувати вас вже життя. Вас і ваших дітей”, — висловився Яневський.Нагадаємо, сьогодні у Києві проходила акція протесту під назвою “Йдемо на телеміст!” біля офісу телеканалу NewsOne. Активісти застосовували піротехніку і розмалювали вікна телеканалу.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/do-vas-ne-prykhodiat-vnochi-dushi-zahyblykh-ukrains-kykh-voiniv-yanevs-kyy-do-newsone/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя