"Наслідки нова влада не прораховує": Ар’єв про спрощення надання росіянам громадянства України


Депутат Володимир Ар’єв заявив, що у законопроєктах щодо спрощення набуття українського громадянства для росіян, має бути передбачена пряма заборона для учасників антиукраїнських політичних рухів

Про це повідомив голова Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи народний депутат Володимир Ар’єв у Facebook. Об этом сообщает finforum.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Зеленський вирішив спростити надання громадянства України російським опозиціонерам...Ніхто в ОПУ не прорахував відкриття доступу до українського громадянства лімонівцям-“малокримам”, які цілком підпадають під визначення російської переслідуваної опозиції і які можуть стати основою для нових вогнищ сепаратистського руху в Україні у разі набуття громадянства. В указі... я запобіжників від інфільтрації російського дестабілізаційного сценарію не знайшов. Перевірка СБУ — не дуже ефективний варіант, а прямої заборони набуття громадянства учасникам антиукраїнських політичних рухів немає", — зазначив Ар’єв.

Крім того, він додав, що у зв’язку з цим треба пильнувати, коли згідно з указом будуть вноситися відповідні законопроєкти до ВР, "аби шпарина не перетворилася на відкриті ворота агресору".

  • Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський 13 серпня вніс зміни до порядку розв’язання питань набуття громадянства України іноземцями, які брали участь у захисті України, та громадянами Російської Федерації, які зазнали політичних переслідувань.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/13/quotnaslidky_nova_vlada_ne_prorakhovuyequot_aryev_pro_sproschennya_nadannya_rosiyanam_gromadyanstva_ukrayiny”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя