"Своїх не кидаємо": українські моряки зібрали гроші на допомогу засудженому в РФ волонтеру, який їм допомагав


Українські звільнені військовополонені моряки зібрали кошти для допомоги засудженому в РФ активісту Костянтину Котову, який їм допомагав, поки вони перебували в СІЗО "Лефортово"

Про це повідомив координатор адвокатів моряків Микола Полозов у Facebook. Об этом сообщает krnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Коли українських моряків звільнили, вони дізналися, що волонтера Костю Котова посадили. І вони, як і раніше сам Костя, не змогли промовчати і залишитися в стороні. Сьогодні звільнені українські моряки зібрали гроші і попросили мене передати їх Вікторії Івлєвої (російська активістка, яка разом з Котовим допомагала морякам, — Ред.), щоб вона розпорядилася ними на допомогу і підтримку російському політв’язню Костянтину Котову", — написав Полозов.

Адвокат зазначив, що суму в розмірі 12 400 грн і 25 850 руб. привезе в Москву і передасть Вікторії.

"Девіз українських військових моряків — "Своїх не кидаємо!" — повністю стосується і Кості Котова", — додав Полозов.

Нагадаємо, що Котова засудили до 4 років колонії загального режиму за "неодноразове порушення правил проведення мітингів".

Костянтин Котов неодноразово виходив з одиночними пікетами на підтримку українських політв’язнів, виступав проти анексії Криму Росією, займався організацією передачі продуктів захопленим українським морякам в СІЗО Москви.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/11/quotsvoyikh_ne_kydayemoquot_ukrayinski_moryaky_zibraly_groshi_na_dopomogu_zasudzhenomu_v_rf_volonteru_yakyy_yim_dopomagav”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя