У Снятині невідомі фотографують чужі подвір’я. Мерія звернулась в поліцію

news-image: У Снятині невідомі фотографують чужі подвір’я. Мерія звернулась в поліцію
Останнім часом жителі вулиць Шухевича, Горука та Лукавецького у Снятині спостерігають невідомих осіб, які ходять вулицями та заглядають на подвір’я жителів, фотографують будинки...

Стурбовані такою ситуацією снятинці звернулися до міської ради за порадою. 3 жовтня на вулиці Шухевича відбулася зустріч жителів вищезгаданих вулиць з міським головою Анатолієм Шумком, заступником міського голови Василем Анатійчуком та представником Снятинського відділення поліції. Про це повідомили на сайті міської ради. Об этом сообщает tp0532.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вислухавши занепокоєння людей міський голова та представник поліції порекомендували у разі виявлення невідомих підозрілих людей одразу ж телефонувати в поліцію. Також Снятинська міська рада звернулася до правоохоронних органів з офіційним листом, щодо належного патрулювання на вказаних вулицях та швидкого реагування на виклики жителів міста.

Читайте нас в Facebook, Telegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/u-snyatyni-nevidomi-fotografuyut-chuzhi-podvir-ya-meriya-zvernulas-v-policiyu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя